آموزش آنلاین آواز و پرورش صدا

آموزش آواز آنلاین – کلاس آواز در مشهد

امروزه روش های نوین آموزش در بستر فضای مجازی و به صورت آنلاین مورد استقبال بسیاری ازافراد قرار گرفته است. به طور مثال شبکه های اجتماعی فضای مجازی که شامل فیس بوک، واتساپ، وایبر، تلگرام و … است امروزه مخاطبان بیشتری از گروه های سنی مختلف را به خود جذب کرده است.
علت استقبال بیش از حد از این شبکه ها ، بهره گیری راحت و سریعتر از طریق به اشتراک گذاشتن مطالب با یکدیگر میباشد.

به عنوان یک مدرس آواز، یادم می آید که هنرجوی عزیزی از شهرستان قوچان برای شرکت در یک کلاس نیم ساعته با هزاران مشکلات و گرفتاری به مشهد می آمد، خسته وبی قرار در کلاس می نشست و پس از یادگرفتن درس، با عجله به قوچان بر می گشت. متاسفانه جدای از هزینه های سفر، صرف وقت زیاد و هم چنین به جان خریدن خطرهای سفر، آن نتیجه مطلوب هم به خاطر خستگی های مسیر و سایر مسایل حاصل نمی شد. یا در موارد دیگری، این افتخار را داشته ام تا این لحظه درخدمت هنرجویان عزیزی از تهران ، تبریز، اصفهان ، تربت حیدریه، کاشمر، فریمان ، نیشابور و سایر مناطق اطراف باشم.
آموزش از راه دور …
خوشبختانه در این روزها هرهنرجوی مشتاقی به راحتی از پشت صفحه لپ تاپ یا گوشی هوشمند خود به راحتی و بدون دغدغه می تواند از هر کجای ایران یا جهان با استاد خود از طریق نرم افزارهای اسکایپ، واتس آپ، ایمو و سایر نرم افزارارتباط برقرار کند. صد البته شرط لازم با کیفیت برگزار شدن این کلاس ها برخورداری از اینترنت مطلوب است. بنابراین در صورتی که ارتباط تصویری با کیفیتی برقرار باشد، کیفیت این کلاس ها کمی از کلاس های حضوری ندارد و در مواردی کارآمدتر هم به نظر می رسد.

دوستان علاقه مند به شرکت در کلاس های آنلاین، می توانند جهت تست رایگان آنلاین آوازبا من تماس حاصل فرمایند.
با آرزوی موفقیت
حبیب الماسیان مدرس آواز و دوره های پرورش صدا

🔵حبیب الماسیان (مدرس آواز)

✅مترجم, مدرس و خواننده موسیقی اصیل ایرانی

🎓تحصیلات:کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی

🔶همکاری با گروه های موسیقی نیشابور (رهاوی،شادیاخ،سپهر) و مشهد(آوای مهر، سماع خورشید) و اجرای کنسرتهای مختلف در شهرهای استان و سایر شهرهای کشور

🔷همکاری با صداوسیما و پخش آثار از رادیو و تلویزیون ( تصنیف های کوچه های خراسان و ما زعشقت)

🔶برگزیده اولین جشنواره آواها و نواهای رضوی

🔷همکاری در آلبوم مناجات خوانی تمنا و آوای رضوان ۳ به همت انتشارات آستان قدس رضوی

🔶تدریس آواز اصیل ایرانی در آموزشگاه های موسیقی مشهد همچون: ( نکیسا، بامداد، هفت نت, خوارزمی ،ماهور ، عارف،نی داوود، آوای مهر و …)

🔷 تحقیق و ترجمه در زمینه موضوعات مختلف موسیقی از جمله صداسازی و موسیقی درمانی و …

مدیر سایت موسیقار (www.musighar.com)

Habib Almasian is a trained Vocal Coach from Mashhad, Iran. He is specialized in Persian Classical Singing (Avaz). Moreover, Habib Almasian would like to share his experience as a singer and corporate with other vocal coaches all around the world. He is fluent in English too.

Awaz in persian classical music has a special value and it’s related to the Persian poems, music ,feelings and meaning of the poems.

structure of Awaz is based on Radif and it had been taken from different areas of Iran and has divided into different styles .

The principal goals of Awaz classes are:

-Getting control over your voice

-Improving your voice range

– Learning singing techniques (Tahrir)

-Getting familiar with the intervals and rhythmic songs

-Studying Radif

سایر مطالب مرتبط:
آموزش آنلاین آواز برای ایرانیان خارج از کشور
گفتگو با یک معلم آواز – حبیب الماسیان
آموزش تصنیف خوانی و آواز اصیل ایرانی در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن